Сучасне обладнання для школи

 

Компанія «Лабора» — сучасний постачальник якісного навчального оснащення для навчальних закладів у всіх регіонах України. Наші товари повністю відповідають концепції Нової української школи та вимогам Наказу Міністерства Освіти і Науки від 22.06.2016 №704.

Наші клієнти обирають «Лабора» тому, що:

  • можливий оптовий та роздрібний продаж необхідного устаткування для предметних кабінетів математикихіміїфізикиісторіїгеографії та біології;
  • великий вибір навчальних засобів для початкової школи;
  • високоякісне лабораторне обладнання забезпечить відмінне проведення дослідів та лабораторних робіт;
  • спеціалісти з продажу надають кваліфіковану консультацію по всіх видах товарів;
  • діє гнучка система знижок для постійних клієнтів на все навчальне оснащення та при оптовій покупці.

Ми пропонуємо не лише товари відомих навчальних брендів EDX, Learning resources, Gigo, а також і власне виробництво оснащення для початкової школи, кабінетів біології та математики, демонстраційне обладнання з якого сертифіковане та проходить всі необхідні рівні перевірки якості, зокрема викладачами вищих навчальних закладів.

Наші спеціалісти допоможуть скласти оптимальний набір обладнання для нового кабінету «під ключ» чи цілої школи з урахуванням потрібного бюджету.

Доставка замовлень відбувається регулярно та в будь-який регіон України.

Компанія надає всі необхідні гарантії щодо педагогічних вимог Міністерства Освіти та Науки, гарантує дотримання санітарно-гігієнічних вимог Міністерства Охорони Здоров'я на все навчальне обладнання. 

Про компанію Лабора