Гарантії та умови повернення товару

Чому шкільне обладнання варто купувати в інтернет-магазині «Labora»:

  • Шкільне обладнання від компанії «Labora» розроблене спеціально для освітніх установ, тому воно відповідає всім прийнятим нормам і вимогам. Оснащення відповідає наказу Міністерства освіти та науки України згідно «Переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової та середньої школи».
  • Товар проходить обов'язкову перевірку перед продажем. Таким чином ми гарантуємо, що ви отримаєте якісне сертифіковане обладнання.
  • Максимально безпечне пакування  товару, щоб унеможливити пошкодження при транспортуванні.
  • Протягом 14 днів з моменту покупки можливе повернення товару та власних коштів, згідно Закону про захист прав споживачів.
  • Консультації та відповіді на будь-які ваші питання, що стосуються якості, характеристик товару, оформлення замовлень і доставки – безкоштовні.
  • Гарантована заміна приладів, що вийшли з ладу, при настанні гарантійного терміну 12 місяців. 

Умови повернення товару:

Постачальник прийме претензії по гарантії і обміняє або відремонтує дефектний виріб в разі, коли претензія буде пред'явлена ​​до закінчення гарантійного терміну і дотримана процедура, викладена в гарантійній інформації до обладнання.

При цьому несправне обладнання повинно бути чистим, мати повну комплектацію (за винятком обладнання, для якого передбачені діагностика і ремонт комплектуючих окремо) і заводську упаковку (по можливості).

Ремонт може здійснюватися сертифікованим сервісним підприємством, яке було уповноважено виконувати такі роботи виробником.

Доставка обладнання до місця проведення гарантійного ремонту, а також виїзд спеціаліста для проведення ремонту на місці оплачує покупець.

Сервісне підприємство приймає на себе зобов'язання відремонтувати несправне обладнання протягом 30 днів (при наявності на складі запасних частин). У разі відсутності запасних частин термін ремонту може бути продовжений до їх отримання.

 

Гарантія не поширюється:

  • На обладнання, яке має зовнішні механічні пошкодження.
  • На обладнання, що має дефекти, викликані неправильним використанням або застосуванням його не за призначенням, неналежним утриманням, падінням або ударом, неправильним обслуговуванням, пошкодженням від замерзання, перегріву, затоплення, або використанням обладнання з порушеннями будь-яких вимог інструкції по експлуатації.
  • На обладнання, яке підлягало модифікації, а також у разі внесення самовільних змін або самостійного ремонту.
  • На несправності, причиною яких стало перевантаження устаткування, що призвело вихід його з ладу.